Fassaaditööd

Fassaadi soojustamine vahtpolüstüreeni ja mineraalvillaga

Vahtpolüstüreeni kasutatakse nii uusehitistes kui ka ehitiste renoveerimisel. Kasutatakse nii vundamendi külmaisolatsiooniks kui ka seinaisolatsiooniks. Vahtpolüstüreen sobib kivimajadele ja on mõeldud soojustamiseks väljastpoolt maja.

Peamine, mida vahtpolüstüreeni puhul jälgida tuleb, on tema tugevusaste. Erinevad tugevusastmed määravad konkreetse kasutuse.

Mineraalvilla võib kasutada nii uusehitistes kui ka ehitiste renoveerimisel. Seda kasutatakse seinaisolatsiooniks. Vill sobib nii kivi- kui ka puitmajadele ja on samuti mõeldud soojustamiseks väljastpoolt maja. Sobivat villa kasutatakse kohtades, kus vahtpolüstüreeni ei saa kasutada. Selleks on ümarjad seinad ja kohad, kus soojustus peab olema paindes.

Fassaadi lisasoojustamine on meie Kliendi jaoks suur investeering, mille planeerimine ja teostamine tuleb väga hoolikalt läbi mõelda, et tehtav investeering tasuks ennast ära. Kui fassaadi soojustamist planeeritakse halvasti või kui selle teostamisel tehakse vigu, võib investeering muutuda suuremaks kui algselt planeeritud, kuna üldjuhul maksab valesti teostatud fassaadi renoveerimine rohkem (koos lisakuludega) kui algusest peale korralik töö.

Et hoida kokku oma raha ja aega, konsulteeri meiega juba fassaaditööde planeerimise alguses!

Võta ühendust